Z babskiej perspektywy

Temat: Mały biznes z zyskiem
...zwykły jakiś nie muszą to być złote schody. Ja sobie myślałam coś żeby może sprzedawać gdzieś na giełdzie,na targowiskach jakieś takie ciuchy,garsonki,Myślałam tez nad sprzedawaniem takim chodzeniem po domach i sprzedawanie jakiegoś produkty na przykład jakimś starym babom czy coś,ano nie wiem coś w tym stylu myślałam. Ja ogólnie jestem gastronomką więc może sprzedawanie hod-dogów na ulicy (tylko że w tym momencie nie stać mnie na wózek gastronomiczny bo kosztuje gdzieś z 8 tys. -bo książeczkę sanepidu mam. No nie wiem już sama. Dobra to skomentujcie moje pomysły na moje biznesy i podpowiedzcie może co ciekawego. No to ja wam wszystkim śle buziaczki i pozdrówka! Hej!
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=27586Temat: Pociągi-legendy
Jedną z legend jest nocny pociąg relacji Olsztyn - Berlin z przełomu lat 80/90, który miał niespotykaną, niepowtarzalną trasę Olsztyn - Toruń - Bydgoszcz - Wierzchucin - Chojnice - Szczecinek - Runowo Pom - Szczecin - Berlin. Niestety nigdy nie widziałem tego pociągu, niestety byłem za mały ale widać że kiedyś Chojnice były ważną stacją, ale za to jechałem mini legendami: osobowy: Gdynia-Tczew-Chojnice-Kostrzyn (w tym pociągu był wózek gastronomiczny z oranżadą we woreczku , osobowy: Szczecin-Szczecinek-Chojnice-Tczew i widziałem pociąg chyba pod koniec lat 80tych tylko nie jestem pewien relacji Szczecin - Ostróda?, jeszcze cały w czarnym malowaniu z wagonami sypialnymi i kuszetkami i z warsem - to ewenement jak na Chojnice. Miałem przyjemność jechać na trasie Tczew - Chojnice w 1 klasie ryflaka!!!, bo nie było miejsc w 2 klasie, a wszystkie rezerwowe wagony w Tczewie...
Źródło: rail.waw.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=2982


Temat: Polish hotdog
moim zdaniem bardzo dobry pomysł:) ............. tz. bardzo dobry pomysł mieli pracownicy Genesis Consulting zakładając ten temat na forum... tworząc iluzje rzeczowej dyskusij .... a gdzie jest konkurencja ???? wpisujac w google " wozek gastronomiczny" mamy setki ofert.... dlaczego PHD jest takiiiiii bezkonkurencyjny??????????????? (według niektórych wypowiedzi)
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=27787